Uzun Süreli Hayat Sigortası

47 yıla kadar güvence imkanı

“Primini Geri Ödeyen Dövizli Hayat Sigortası sayesinde hem kendi geleceğimi hem de ailemin geleceğini güvence altına aldım. Üstelik vergi avantajından da faydalandım. Çok memnunum. Teşekkürler.”
Burak A. Denizli, İSTANBUL
 

Uzun Süreli Hayat Sigortası ile beklenmedik risklere karşı hem kendinizin hem de sevdiklerinizin yaşam standartlarını güvencemiz altına alıyoruz.

Neden Uzun Süreli Hayat Sigortası?

  • Vefat durumunda ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
  • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz
Teminatlar

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanan bir kaza neticesinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde yer alan kaza sonucu sürekli sakatlık teminat tutarı belirli oranlar dâhilinde tarafınıza ödenir.

*Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

**Uzun Süreli Hayat Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu hayat sigortası ürününde vefat teminatı ve kaza sonucu daimi maluliyet ek teminatı yer almaktadır, yıllar itibariyle azalan ve sabit teminat tutarlarını ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Sigorta primi; sigortalının yaşı, teminat tutarı, teminat yapısı ve ödeme periyoduna göre belirlenmektedir. Teminatlar ve prim para cinsi TL’dir. Sigorta primi; sigorta başlangıcında peşin (tek ödeme) ya da ilk yıl içerisinde 12 eşit taksitte (kredi kartının mail order işlemine açık olmasına halinde) veya tercih edilen teminat yapısına göre aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık taksitler ile QNB Finansbank nezdinde bulunan hesaptan ya da kredi kartından tahsil edilir.

Sigorta Süresi

Bu Sigorta ürünü; uzun süreli ve tercihinize göre yıllar itibarıyla azalan ya da sabit teminatlı olup sigorta süresi 2-47 yıl arasında seçilebilir.