Online Sağlık Hizmetleri

 

Uzman doktor, psikolog veya diyetisyenlerle anında veya ileri bir tarihte, sesli, görüntülü veya yazılı olarak görüşme yapmak için aşağıdaki formu doldurarak online doktor platformuna erişebilirsiniz.

Online Doktor, Psikolog ve Diyetisyen hizmetinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası müşterilerimiz yararlanırken 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası ve 7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası ürünümüze sahip müşterilerimiz sadece Online Doktor ve Psikolog hizmetinden faydalanabilmektedir.

Online Randevu Platformuna Giriş Formu

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında ayrıntılı bilgi için Aydınlatma Metni, Gizlilik Politikası ve KVKK Başvuru Formu’na bakabilirsiniz.

Poliçeniz kapsamında online doktor ve online psikolog hizmeti için yönlendirileceğiniz Asistans Hizmet Firması Cigna tarafından sadece hizmet ağı olarak belirlenmekte olup, verilecek tıbbi hizmet ve kalitesinin Cigna tarafından garanti edildiği anlamına gelmemektedir. Cigna’nın sorumluluğu anlaşmalı kurum ve kuruluşlardan Sigortalının talebi üzerine alınacak sağlık hizmetinin poliçe şartları dahilinde Sigortalıya sunulmasının sağlanması ile sınırlıdır. Tıbbi danışmanlık ve tıbbi bilgilendirmeler dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın verilecek hizmetlere ilişkin tüm sorumluluk hizmeti veren kurum veya kuruluşa aittir.

Online Sağlık Paketi Hakkında Merak Edilenler