Sağlık Sigortası

Pandemi döneminde güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti alabileceğim hastane seçenekleri ve telefonla veya online olarak doktora ulaşabilme imkanı sundukları için Cigna iyi ki var!
Büşra G., İSTANBUL
 

Sağlık Sigortası Ürünleri

Biz Cigna olarak, müşterilerimizin ve sevdiklerinin geleceğini hayattaki risklere karşı teminat altına almak için sağlık sigortası başta olmak üzere sigortacılık alanında 200 yılı aşkın tecrübesi ile 30'dan fazla ülkede 180 milyonu aşkın müşterisine hizmet veren Cigna Global ve Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank A.Ş.’nin ortaklığında çalışıyoruz.

Cigna Global'in tecrübesi ile bireysel sağlık, güvenli bir gelecek, keyifli bir yaşam ve huzurlu bir emeklilik konularında kişilere özel ürünler geliştiriyor, dünya genelinde 1.5 milyondan fazla çözüm ortağı, doktorlar, hemşireler, sağlık profesyonelleri, klinikler ve tesisler ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Cigna olarak işimize bakış açımız; tüm sigortacılık ürün ve hizmetlerimizin ulaşılabilir fiyatta, güvenilir kalitede, basit ve anlaşılır bir kullanıcı deneyimi sunmaktır.

Bize göre her anında yanında olmak sadece sigorta teminatlarına ihtiyaç duyduğunda değil, hayatını dolu dolu yaşamak istediği her gününde tüm müşterilerimizin yanında olabilmektir.

Önlem almak istediğin tüm anlarda, beklenmedik risklere karşı çözüm ararken ve geleceğine dair kazançlı planlar yaparken hep yanında olmak için Cigna ailesi olarak biz buradayız.

Sevdiklerinle birlikte her anını güvenle ve gülümseyerek yaşayabilmen için Cigna seninle hayat boyu birlikte...

  • Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı seçeneği

  • Ek Ücret Ödemeden*

    Muayene ve Tedavi Hizmeti

Anlaşmalı Kurumlar

Doküman Merkezi