Yaşasın Hayat Sigortası

Kansere karşı ilk fazdan itibaren koruma

Ürünü ilk internette incelediğimde kansere karşı koruma sağlaması dikkatimi çekti. Kolaylıkla başvurarak, uygun bir fiyata hemen aldım.
Tuğçe S., İSTANBUL
Reklamcı
 

Yaşasın Hayat Sigortası ile beklenmedik risklere karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın, benzersiz kanser teminatı ile finansal ihtiyaçlarınızı riske atmayın.

Yaşasın Hayat Sigortası?

  • Türkiye'de bir ilk olarak cilt kanseri hariç bütün kanser türleri ilk fazından itibaren kapsam altındadır.
  • Kanser hastalığına yakalanmanız durumunda toplu para ödemesi yapılır.
  • Bu maddi desteği ister tedavi masraflarınız ister fatura, kira, kredi gibi diğer masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak ücretsiz hizmetten faydalanabilirsiniz.
Teminatlar

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde belirtilen tutar lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

Kanser Teminatı

Sigorta süresi içinde poliçenizde belirtilmiş kanser türlerinden birisine yakalanmanız durumunda poliçenizde yer alan tehlikeli hastalıklar teminatı tarafınıza ödenir. Bu ürünle birlikte cilt kanseri hariç tüm kanser türleri ilk fazından itibaren teminat altına alınmaktadır.

Kanser Teminatının geçerli olması için poliçede belirtilen başlangıç tarihinden itibaren 90 gün muafiyet süresi uygulanmaktadır. Kanser tazminatının ödenebilmesi için kanser hastalığının teşhisinden sonra 30 gün hayatta kalma şartı aranmaktadır.

Belirtmek isteriz ki; bu bir sağlık sigortası değildir, hastane masraflarınızın ödenmesi taahhüt edilmemektedir. Ödemeye konu sigorta tazminatını, tedavi masraflarınız için kullanabileceğiniz gibi başka ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

Teminat detayları ve teminata hak kazanma şartları ile ilgili bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Teminat detayları ve istisnalar ilgili sigorta genel ve özel şartlarında belirlenmiştir.

Yaşasın Hayat Sigortası ile ilgili Genel Şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte üç farklı teminat paketi seçeneği sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre dileğiniz paketi seçebilirsiniz.

TEMİNATLAR PAKET 1 * PAKET 2 PAKET 3
Kanser 200.000 TL 300.000 TL 400.000 TL
Vefat 40.000 TL 60.000 TL 80.000 TL
Yıllık Prim Tutarı Prim tutarı, sigortalı adayının yaşına, cinsiyetine ve seçilen teminat paketine göre değişkenlik göstermektedir.

*Bu paket sadece tele satış kanalı ile satılmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler

Yaşasın Hayat Sigortası ile birlikte kanser hastalıkları için İkinci Görüş Hizmetinden yararlanabilirsiniz. İkinci Görüş Hizmeti sadece tele-satış kanalı ile oluşturulan poliçelerde geçerlidir.

Ücretsiz olarak sunulan Destekleyici Sağlık Hizmeti;

Hizmet Adı Kullanım Hakkı
Yurt Dışından İkinci Görüş Hizmeti Yılda 1 kez

İlk teşhisi konmuş olan sigorta sahibimizin raporları ve medikal geçmişi, Amerika’da alanında uzman doktorlar tarafından ikinci bir göz olarak incelenmektedir.

Yurt Dışından İkinci Görüş Hizmeti’nin Temel Faydaları;

  • Teşhis ve / veya tedavi doğrulaması,
  • Gereksiz tedavi ve ameliyatların engellenmesi,
  • Duruma en uygun medikal kuruma IPA Medikal ağı aracılığı ile ulaşılması,
  • Raporda tedavi önerilmesi ve kişinin bu tedaviyi istemesi durumunda, anlaşmalı kurum fiyatları üzerinden yararlanması

Yurt Dışından İkinci Görüş hizmetinden 65 yaş ve altı sigortalılarımız yararlanabilmektedir.

Yurt Dışından İkinci Görüş hizmetine sahip ve Türkiye’de yaşayan sigortalılarımızın, eşi (75 yaş ve altı) ve aynı ikametgah adresinde yaşayan çocukları (25 yaş ve altı) da bu hizmetten faydalanabilir.

İkinci görüş hizmetinin kullanımı için poliçe başlangıç tarihinden itibaren 90 gün muafiyet süresi bulunmaktadır.

 

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin

Bu ürüne sahipseniz hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0216 524 37 42

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-60 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 65’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi bir yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Üründeki yenileme garantisi sayesinde sigorta ettirenin ek bir beyanına ihtiyaç olmadan bir yıllık vadesinin sonunda poliçe otomatik olarak yenilenir, yenileme garantisi süresi boyunca geçerli olacak yıllık prim tutarları poliçe üzerinde yer alır.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.