Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık

Sigortası

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Enpara.com’dan Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda %33 indirim

Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü Enpara.com Kredi Kartı ile alan Enparalıların poliçe ücretinin %33’ü Enpara.com’dan!

Üstelik aile üyelerinizle birlikte Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'ndan yararlanmak isterseniz toplam indirim oranımız %40!

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Kampanya 10 Mart – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında Enpara.com Kredi Kartı ile Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü satın alanlar için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
  • Encard ile Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü satın alınamamaktadır.
  • Örnek 1; Enpara.com Kredi Kartı’nız ile 15 Mart’ta Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü aldınız ve poliçeniz 1.000 TL oldu diyelim. Enparalı olmanız sebebi ile %33 olan indirimden yararlanacağınız için oluşan 1. 000 TL’lik poliçe ücretiniz 670 TL olarak ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Örnek 2: Enpara.com Kredi Kartı’nız ile 15 Mart’ta Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü aldınız ve aile üyelerinizle birlikte yararlanacağınız bir poliçe kapsamı oluşturdunuz. Kapsam dahilinde oluşan poliçenizin ücreti 2.000 TL oldu diyelim. Kampanya dahilinde olan Enpara ve aile indirimlerinden yararlanmaya hak kazandığınız için 2.000 TL olan poliçe ücretiniz 1.200 TL olarak ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Cigna Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com ve Cigna, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Sizi Arayalım