KOBİmin Yanında

Ferdi Kaza Sigortası

Ücretsiz ve indirimli hizmetlerle yanınızdayız!

Hem kendimi güvence altına aldım hem de avantajlı hizmetlerden yararlandım ve çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim ilginize. Ömür boyu sizlerle birlikte çalışmak isterim. Çok sağolun.
Sibel G., İSTANBUL
 

Biliyoruz ki, güçlü bir ülke ekonomisi ve sürdürülebilir bir büyüme değerli KOBİ’lerimizin güçlendirilmesi ile mümkün. Cigna olarak ekonomimizin bel kemiği olan KOBİ’lerimizin her anında yanında olacak ve %6’ya varan akaryakıt indiriminden araç periyodik bakım hizmeti indirimine, iş yeri dezenfeksiyon hizmetinden KOSGEB ve Hukuksal Danışmanlık hizmetlerine kadar birçok ücretsiz ve indirimli hizmetler ile hayatlarını kolaylaştıracak yeni bir sigorta ürünü geliştirdik.

KOBİmin Yanında Ferdi Kaza Sigortası ile KOBİ’lerimize, hayatta karşılaşabilecekleri risklere karşı kaza sonucu vefat teminatı ile sevdiklerine maddi güvence sağlamaktadır. Ayrıca kaza sonucu daimi maluliyet ya da kaza sonucu tedavi masrafının oluşması durumunda toplu para ödemesi yaparken, poliçe süresi boyunca ücretsiz ve indirimli sunduğumuz Asistans Hizmetleri ile KOBİ’lerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz.

Neden KOBİmin Yanında Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu vefat teminatı ile hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı sevdiklerinize 75.000 TL’ye kadar maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu daimi maluliyet durumunda 75.000 TL’ye varan toplu para ödemesi yapar.
  • Kaza sonucu tedavi masrafı oluşması durumunda 7.500 TL’ye varan toplu para ödemesi yapar.
  • İş yerinizde virüslerden arınmak için ihtiyacınız olan dezenfeksiyon işlemini poliçe süresince yılda bir kez ve ücretsiz olarak sağlar.
  • Poliçe süresince yılda 1 kez ve tek seferde olmak üzere ücretsiz 10 adete kadar beyaz eşya, aksesuar, avize montajı ve demonte hizmeti sunar.
  • Poliçe süresince yılda 1 defa olmak üzere KOSGEB destekleri ile ilgili başvuru aşamasında sormak istediğiniz tüm konularda, Poliçe süresince yılda 3 defa olmak üzere günlük hayatta karşılaşabileceğiniz sorunlar, yasa ve yönetmeliklere ilişkin bilgi alma gibi hukuki danışmanlık konularında telefonda sözlü danışmanlık hizmeti sağlar.
  • Poliçe süresi boyunca işyerinizin su, elektrik tesisatı, çilingir, cam hizmetleri için 1’er kez olmak üzere çağırma, malzeme ve işçilik olay başına 250 TL’ye kadar ücretsiz sunar.
  • Anlaşmalı servislerde, adınıza ve sahibi olduğunuz işletmenin adına olan tüm marka ve model araçlar için geçerli, her periyodik bakımda %15 indirim sağlar.
  • Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında belirli kartlarda benzinde %2, motorinde %3,5 ve LPG’de %6 indirim sağlar.
  • Ödediğiniz primleri vergi matrahından düşerek %40’a varan oranda vergi avantajından faydalanmayı sağlar.
Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içinde, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucu vefatı halinde poliçede belirtilen kaza sonucu vefat teminat tutarı kaza sonucu vefat tazminatı olarak sigortanın önceden tayin edilmiş lehtarına, lehtar tayin edilmemiş ise sigortalının kanuni varislerine ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Sigortalının; sigorta süresi içinde gerçekleşen bir kaza neticesinde, kaza gününden itibaren bir sene içinde ödenen tedavi masrafları, doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) sigorta poliçesinde belirtilen teminat tutarına kadar ödenir.

Teminat ve Prim Tutarı
Teminatlar Paket 1 Paket 2
Kaza Sonucu Vefat 30.000 TL 75.000 TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 30.000 TL 75.000 TL
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları 3.000 TL 7.500 TL
Yıllık Prim Tutarı 600 TL 1.500 TL
Ücretsiz ve İndirimli Hizmetler

KOBİmin Yanında Ferdi Sigortası kapsamında sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetlerden yararlanmak ve bilgi almak için 0212 337 72 57 numaralı Asistans Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

İş Yeri Dezenfeksiyon Hizmeti

Poliçe süresince işyerlerinizde virüslerden arınmak için gereken dezenfeksiyon işleminden yılda 1 kere ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. (45 ilde* geçerlidir)

Minifix Paket

Poliçe süresince yılda 1 kez ve tek seferde olmak üzere 10 adete kadar beyaz eşya, aksesuar, avize montajı ve demonte işlemlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Telefonla Danışmanlık Hizmeti

Poliçe süresince yılda 1 defa olmak üzere KOSGEB destekleri ile ilgili başvuru aşamasında sormak istediğiniz tüm konularda, Poliçe süresince yılda 3 defa olmak üzere günlük hayatta karşılaşabileceğiniz sorunlar, yasa ve yönetmeliklere ilişkin bilgi alma gibi hukuki danışmanlık konularında telefonda sözlü danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

KOBİ İşyeri Asistans Hizmeti

Poliçe süresi boyunca işyerinizin su, elektrik tesisatı, çilingir, cam hizmetleri için 1’er kez olmak üzere çağırma, malzeme ve işçilik olay başına 250 TL’ye kadar ücretsiz karşılanır.

Araç Periyodik Bakım

Anlaşmalı servislerde, tüm marka ve model araçlar için geçerli olmak üzere her periyodik bakımda %15 indirim alabilirsiniz. Sigortalının ve sigortalının sahibi olduğu işletme adına kayıtlı araçlar için geçerlidir.

Akaryakıt İndirim Paketi **

Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında belirli kartlarda benzinde %2, motorinde %3.5 ve LPG’de %6 indirim fırsatından poliçe süresince sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.

* İş yeri dezenfeksiyon hizmetinin geçerli olduğu iller; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Kocaeli, Muğla, Elazığ, Kırıklareli, Bursa, Samsun, Balıkesir, Sakarya, Tekirdağ, Konya, Erzurum, Ağrı, Iğdır, Kars, Artvin, Zonguldak, Karabük, Bartın, Kastamonu, Rize, Bayburt, Erzincan, Muş, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Giresun, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Kastamonu, Van, Şırnak, Hakkari, Mardin, Bingöl, Tunceli, Batman Hizmetin geçerli olduğu iller poliçe süresi içinde değişkenlik gösterebilir. Güncel bilgi almak için 0212 337 72 57 numaralı Asistans Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

**İstisnalar; AYTEMİZ’in anlaşmalı istasyonlarından yapacağı ürün alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği fiyatlar üzerinden benzinde %2,motorinde %3,5 ve LPG’de %6 oranlarında indirimden yararlanacaktır. Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatların AYTEMİZ indiriminden daha yüksek oranda olması halinde, bayinin uyguladığı indirim oranı (fiyat) uygulanacaktır. Çiftçilere özel verilen tarım kart ve benzeri özelliklere sahip kartlarda, tarım ile ilgili yaptıkları alışverişlerde uzun aylara varan faizsiz, ödeme ötelemeli ve vadeli alışveriş imkânı sunulmaktadır. Bu sebeple bu tip özelliklere sahip kartlarla akaryakıt alışverişine indirim uygulanmayacaktır.

 

Detaylı Bilgi ve Randevu İçin

Bu ürüne sahipseniz hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0212 337 72 57

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi*** bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

***Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili ferdi kaza sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.