YaşaTIR” ve “KOBİ ve İşletmelere Yönelik Geliştirdiği Çözümler” Projeleri Best Business Awards’tan 2 Ödül

 

BUSINESS AWARDS' tan CIGNA FİNANS’A iki ödül birden 

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat, iki projesiyle  İngiltere'nin en saygın ödüllerinden Best Business Awards'ta ödül almaya hak kazandı.

Cigna Finans, sosyal sorumluluk projesi "YaşaTIR" ve "KOBİ ve İşletmelere Yönelik Geliştirdiği Çözümler" ile İngiltere'nin en prestijli ödülleri arasında gösterilen Best Business Awards'tan iki ödül birden aldı.

Cigna Finans, geçtiğimiz yılın son aylarında kansere karşı farkındalık yaratmak amacıyla Kansersiz Yaşam Derneği işbirliğiyle "Kansere İnat Yaşasın Hayat" sloganıyla mobil seminerler düzenlemişti. Ödül aldığı diğer projesi "Tüzel Müşterileri Anlamak " kapsamında da tüzel müşterilerin ihtiyaçlarından yola çıkarak yenilikçi ürün çıkarmıştı.

CIGNA FİNANS EMEKLİLİK Hakkında:

04.07.2007 tarihinde kurulan Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., bireysel emeklilik ürünleri sayesinde emeklilik günlerinizde ihtiyacınız olabilecek birikimi yapmanıza yardımcı olan, geniş ürün yelpazesindeki hayat sigortası ürünleri sayesinde de sizi sevdikleriniz yaşamın olası finansal risklerine karşı koruma altına almayı amaçlayan bir Hayat ve Emeklilik şirketidir.

Global deneyimi, ülke genelindeki geniş hizmet ve dağıtım ağı, yetkin ve deneyimli bireysel emeklilik aracıları, dilediğiniz her an hizmet alınabilen çözüm odaklı çağrı merkezi,gelişmiş teknolojik alt yapısı ile her zaman eksiksiz ve güvenilir hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., bugün 1 milyonu aşkın müşterisine hizmet vermeye devam etmekte ve müşterisi nezdinde oluşturduğu güven sayesinde fark yaratmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için https://www.cignafinans.com.tr/'yi ziyaret edebilir ya da 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezinden bize ulaşabilirsiniz.