Yeni bir günde,

Yeni bir isimle,

Hayat boyu birlikteyiz.

 

220 yılı aşkın tecrübesini dünyanın her köşesine ulaştıran Amerika’nın sağlık ve sigorta devi Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ortaklığında 2012 faaliyetlerimize başladık.O günden bugüne 5 milyondan fazla müşterilerimizin ve sevdiklerinin geleceğini sigorta ve emeklilik ürünlerimizle güvence altına alıyor, sizlere güvenli ve mutlu bir hayat sağlayabilmek için tüm kalbimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Yeniliği her zaman işimizin odağına koyuyor ve değişen sigorta ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürünlerimizi, en hızlı hizmeti verebilmek için servis altyapımızı sürekli yeniliyoruz.

Yenilik sadece ürünlerimiz ve hizmetlerimizde değil, hayatımızın pek çok alanında ve en son olarak markamızda. İki öncü ve tecrübeli markadan aldığımız güçle faaliyetlerimize CIGNA adıyla devam ediyoruz.

Cigna ailesi olarak “Hayat Boyu Birlikte” olma sözümüzle sadece sigorta teminatlarına ihtiyaç duyduğunda değil, önlem almak istediğin tüm anlarda, beklenmedik risklere karşı çözüm ararken, geleceğine dair kazançlı planlar yaparken ve sağlığını düşünürken yanında olmaya devam edeceğiz.

Sevdiklerinle birlikte her anını güvenle ve gülümseyerek yaşayabilmen için Cigna seninle, hayat boyu birlikte.

Her türlü bilgi ve talebin için 0850 222 0 860 numaralı Cigna Çağrı Merkezi’nden ulaşabilirsin.