Işıldayan Gözler Ferdi Kaza Sigortası

 

Kendinizi ve sevdiklerinizi kazalara karşı korurken aynı zamanda göz sağlığı ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek ve hayata bakış açınızı değiştirebilecek harika bir çözüm önerimiz var.

Neden Işıldayan Gözler Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
  • Kaza sonucu yaşam kaybında ailenize ve sevdiklerinize toplu para ödemesi yapar.
  • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz göz sağlığı hizmetleri, indirimler ve daha fazlasını sunar.

Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçede belirtilen tutar ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde sürekli olarak sakat kalmanız halinde tıbbi tedavinin sona ermesinin ve sürekli sakatlığın tespitinin ardından poliçede belirtilen tutar Ferdi Kaza Genel Şartlarında belirtilen oranlar nispetinde ödenir. 

Teminat ve Prim Tutarları

Bu ürün ile birlikte aşağıdaki teminatlar sunulmaktadır;

TEMİNATLAR TEMİNAT TUTARLARI PRİM TUTARI
Kaza Sonucu Vefat 30.000 TL 15 TL
Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık 30.000 TL

 

Ücretsiz ve İndirimli Hizmetleri

Işıldayan Gözler Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte Cigna Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olarak Göz Sağlığı Hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan göz sağlığı hizmetleri;

Göz Doktoru Muayenesi
Göz doktoru muayenesi
Katarakt Muayenesi
Katarakt muayenesi
Göz Sağlık Hizmeti
Göz sağlık hizmetlerinde %40’a varan indirim
Optik ve Güneş Gözlüğü
Optik ve güneş gözlüğü alışverişlerinde %60’a varan indirim

Sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler anlaşmalı hizmet ağı içerisinde yer alan hastane ve optik merkezlerinde geçerlidir.

Ücretsiz göz muayenesi kapsamı; Doktor Muayenesi, Göz Tansiyonu Ölçümü, Görme Keskinliği Muayenesi, Gözün Kırma Kusuru Ölçümü, Biyomikroskobik Muayene, Göz Kapaklarının Muayenesi ve Katarakt Muayenesi.

Detaylı bilgi ve randevu için Işıldayan Gözler Müşteri Hattı: 0212 705 11 85 

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve poliçenin 5 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 5 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.