7/24 Sağlıklı

Hayat Sigortası

Ücretsiz Online Sağlık Paketi ile 7/24 yanınızda!

Koronavirüs nedeniyle evimden çıkamadığım şu zamanda bile hem telefonla hem online şekilde doktoruma ulaştım. Hayatımız online olmuştu zaten, artık doktorumuz da online. Bu hizmeti böyle bir zamanda bize sundukları için Cigna yetkililerine teşekkür ederim.
Fatma K, MERSİN
 

Küresel bir salgın olan Covid – 19 sebebiyle hepimiz, kendimiz ve sevdiklerimiz için endişelendiğimiz günlerden geçiyoruz. Sosyal izolasyonun bu salgını yenmek konusunda ne kadar önemli olduğunu biliyor ve zorunlu olmadıkça evlerimizden dışarı çıkmıyoruz.

7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası, sağlık sorunu yaşadığınız anda evinizden çıkmadan doktora danışma ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ve ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Online Sağlık Paketi kapsamındaki Online Doktor ve Online Psikolog Hizmetleri ile sosyal izolasyonunuzu korumanıza yardımcı olmaktadır. Ürün içeriğindeki vefat teminatı ile Covid – 19 ve bunun gibi salgın hastalıklarda dahil olmak üzere hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı sevdiklerinizi de güvence altına almaktadır.

7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası Neleri İçerir?

Neden 7/24 Sağlıklı Hayat Sigortası?

  • Vefat teminatı ile Covid – 19 ve bunun gibi salgın hastalıklarda dahil olmak üzere hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı sevdiklerinize 230.000 TL’ye kadar güvence sağlar.
  • 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak  15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.
  • Poliçe süresince uzman psikologlara 4 kez, 15'er dakikalık online seanslarla ücretsiz olarak danışabilirsiniz.
  • Ödediğiniz primleri vergi matrahından düşerek %40’a varan oranda vergi avantajından faydalanabilirsiniz.
Teminatlar

Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde belirtilen tutar lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Teminat ve Prim Tutarları
TEMİNATLAR PAKET 1 PAKET 2
Vefat 130.000 TL 230.000 TL
Yıllık Prim Tutarı Prim tutarı, sigortalı adayının yaşına göre değişkenlik göstermektedir.
Ücretsiz Hizmetler

Online Doktor ve Psikolog Hizmeti sayfamız aracılığı ile T.C. Kimlik Numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek Doctor Turkey platformuna erişebilirsiniz. Doktor listesinden görüşme yapmak istediğiniz doktoru seçerek anında veya ileri bir tarihte, görüntülü, sesli veya yazılı olarak uzman doktorlarla görüşme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık
Online Doktor Hizmeti

Poliçe süresince 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık
Online Psikolog Hizmeti

Poliçe süresince uzman psikologlara
4 kez, 15'er dakikalık online seanslarla ücretsiz olarak danışabilirsiniz.
 

7/24 Sağlıklı Hayat Sigortam var, online görüşme başlatmak istiyorum

Online Sağlık Paketi Hakkında Merak Edilenler


Doktor ve Psikologlarımız, onlarla yaptığınız görüşmelerde sağlık durumunuz ve tedavi yönteminiz hakkında sizi bilgilendirirler fakat bu görüşmeler yüz yüze muayene yerine geçmediği için sizi tedavi etmek için ilaç yazamazlar, acil durumu yönetemezler veya size tedavi uygulayamazlar.


Sağlığınız ile ilgili sorun yaşadığınız anda bir hastaneye başvurmadan önce bu hizmet aracılığı ile uzman bir doktorla görüşerek tedavi konusunda doğru yönlendirmeleri alabilir, ön tanı ve teşhis ile iyileşme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz tahlil ve tetkikler hakkında da uzman doktorumuzdan görüş alabilirsiniz.


Bu hizmetten kendiniz veya çocuklarınız için faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-60 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 65’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.