7/24 Sağlıklı Hayat

Ferdi Kaza Sigortası

Ücretsiz Online Sağlık Paketi ile 7/24 yanınızda!

Cigna Ayrıcalıklar Kulübü sayesinde gözlük alırken sunulan indirimden yararlandım. Çok memnun kaldım. Çok teşekkürler.
Çetin Ç., İSTANBUL
 

Küresel etkilerinin her geçen gün artması ile hayatımızın bir parçası olan Covid – 19 ile hepimiz, kendimiz ve sevdiklerimizin sağlığı için endişelenmeye devam ediyoruz.

7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası’na Online olarak kolay ve hızlı şekilde sahip olabilir, kaza sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet teminatları ile kendinizin ve sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz.

Ayrıca, sağlık sorunu yaşadığınızda evinizden çıkmadan doktora danışma ihtiyacınızı ücretsiz olarak Online Sağlık Paketi kapsamındaki Online Doktor ve Online Psikolog Hizmetleri ile karşılayabilirsiniz.

7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası Neleri İçerir?

Neden 7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortası?

  • Kaza sonucu vefat ve kaza sonucu daimi maluliyet teminatı ile hayatta karşılaşabileceğiniz risklere karşı size ve sevdiklerinize 200.000 TL’ye kadar maddi güvence sağlar.
  • 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme imkanı sağlar.
  • Poliçe süresince uzman psikologlara 4 kez, 15 ‘er dakikalık seanslarla ücretsiz ve online danışma hizmeti sunar.
  • Ödediğiniz primleri vergi matrahından düşerek %40’a varan oranda vergi avantajından faydalanabilirsiniz.
Teminatlar

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda, poliçenizde yer alan kaza sonucu vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmediyseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda (FKSGŞ) tanımlanan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde daimi olarak malul kalması halinde tıbbi tedavisinin sona ermesinin ve daimi maluliyetin tespitinin ardından poliçede belirlenen daimi maluliyet tazminat tutarı, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen oranlar dahilinde hesaplanır, FKSGŞ’de yer almayan oranlar için ise Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ekinde yer alan, sağlık kurulu raporundaki kazaya ilişkin engel oranı dikkate alınır. Bir kaza, vefat ve daimi maluliyet tazminatına aynı zamanda hak kazandırmaz. Ancak daimi maluliyet tazminatı ödenmiş bulunan sigorta ilişkisinin sigortalısı, kazanın oluş tarihinden itibaren bir sene içinde ve bu kaza sebebiyle vefat ettiği takdirde hak sahiplerine, ödenmiş bulunan daimi maluliyet tazminatı ile vefat tazminatı arasındaki fark ödenir.

Teminat ve Prim Tutarları
Teminatlar Paket 1 Paket 2 Paket 3
Kaza Sonucu Vefat 50.000 TL 100.000 TL 200.000 TL
Kaza Sonucu Daimi Maluliyet 50.000 TL 100.000 TL 200.000 TL
Aylık Prim Tutarı* 22.90 TL 29.90 TL 34.90 TL

*Aylık prim tutarı, 12 eşit taksit tutarı hesaplanarak hazırlanmıştır.

 

Ücretsiz Hizmetler

Online Doktor ve Psikolog Hizmeti sayfamız aracılığı ile T.C. Kimlik Numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi girerek Doctor Turkey platformuna erişebilirsiniz. Doktor listesinden görüşme yapmak istediğiniz doktoru seçerek anında veya ileri bir tarihte, görüntülü, sesli veya yazılı olarak uzman doktorlarla görüşme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık
Online Doktor Hizmeti

Poliçe süresince 7 gün 24 saat uzman doktorlarla online olarak 15’er dakikalık sınırsız sayıda ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık
Online Psikolog Hizmeti

Poliçe süresince uzman psikologlara
4 kez, 15'er dakikalık online seanslarla ücretsiz olarak danışabilirsiniz.
 

7/24 Sağlıklı Hayat Ferdi Kaza Sigortam var, online görüşme başlatmak istiyorum

Online Sağlık Paketi Hakkında Merak Edilenler
 

Detaylı Bilgi İçin

Bu ürüne sahip olmak ve hizmetlerden
faydalanmak için bizi arayın

0850 222 0 860

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

18-65 yaş aralığında olan herkes bu ürüne sahip olabilir. Sigortalı yaşı ve sigorta süresinin toplamı 70’i geçmemelidir.

Sigorta Süresi

Sigorta süresi 1 yıldır ve sonraki yıllar için 4 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 4 yıllık yenileme garantisi sayesinde ek bir beyana ihtiyaç olmadan vade sonunda otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

*Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da arttırma işlemi yapılmamaktadır.